O Mnie

Dariusz Wentrych - ekspert finansowy

Nazywam się Dariusz Wentrych. Jestem doradcą finansowym, specjalizującym się w sprzedaży kredytów hipotecznych. Moje doświadczenie sięga roku 2005, kiedy zacząłem pracę w międzynarodowej firmie z branży finansowo-bankowej.

Już wówczas dałem poznać się jako dobry, rzetelny pracownik, wyróżniający się ponadprzeciętnymi wynikami sprzedażowymi. Przez okres ponad 10 lat pracy w branży bankowej, zdobyłem dużą wiedzę, przeszedłem wiele stanowisk i firm. Początkowo zajmowałem się sprzedażą małych kredytów konsumpcyjnych. Następnie poszerzyłem moją działalność o sprzedaż kredytów samochodowych – we współpracy z komisami i salonami samochodowymi i innymi podmiotami.

Moja Historia

Dzięki dobrym wynikom, ciągłej pracy nad sobą i doświadczeniu, awansowałem na stanowiska kierownicze. Moim zadaniem było wówczas budowanie zespołu sprzedażowego. W późniejszej fazie budowałem już sieć agencji kredytowych na podległych mi województwach, równocześnie szkoliłem wiele osób z zakresu produktów, głównie bankowych. Pracowałem u najlepszych operatorów bankowych w Polsce, nadzorując sprzedaż na podległym mi terenie.

 

W efekcie zostałem niezależnym doradcą finansowym. Aktualnie jestem doradcą największych operatorów bankowych w Polsce, specjalizujących się w sprzedaży kredytów hipotecznych.

 

Posiadam ofertę wszystkich banków. Na spotkaniu ze mną jestem w stanie, po przeprowadzeniu krótkiej analizy, przedstawić Ci wszystkie możliwe oferty z obszernej gamy banków i wybrać te najlepsze. Zachęcam do współpracy ze mną. Poświęcę Ci tyle czasu, ile będzie wymagała tego dana sytuacja.

 

Twardo będę negocjował warunki Twojego kredytu z Bankiem. Wyróżniam się przede wszystkim uczciwością, rzetelnością i profesjonalizmem.

Zapraszam

----- DARIUSZ WENTRYCH

D
U
Opinie o mnie Opinie o mnie Opinie o mnie Opinie o mnie

Opinie o mnie

Dariusz Wentrych, mistrz w swojej dziedzinie!!!

Jakub Wyszomirski
Jakub Wyszomirski

Rewelacja. Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Augustynowicz
Tomasz Augustynowicz

Dariusz Wentrych to profesjonalizm, pasja oraz kompetencje na najwyższym poziomie i w każdym obszarze działania

Anna Szuberla
Anna Szuberla