C
o
Co klienci mówią o mnie? Co klienci mówią o mnie? Co klienci mówią o mnie? Co klienci mówią o mnie?

Co klienci mówią o mnie?

Dariusz Wentrych to profesjonalizm, pasja oraz kompetencje na najwyższym poziomie i w każdym obszarze działania

Anna Szyberla
Anna Szyberla

Dariusz Wentrych, mistrz w swojej dziedzinie!!!

Jakub Wyszomirski
Jakub Wyszomirski

Darek jest osobą pełną dużej dozy empatii i charyzmy. Te cechy bardzo przekładają się na indywidualne podejście do każdej osoby. Profesjonalista w każdym calu - z obszerną wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną w wielu dziedzinach. Bardzo ambitny i uczciwy człowiek. Wzór do naśladowania - każdemu polecam współpracę, naprawdę warto.

Stanisław Lubaszewski
Stanisław Lubaszewski

Polecam współpracę profesjonalista w branży finansowej 🙂

Monika Borek
Monika Borek

Współpraca z Darkiem to czysta przyjemność! Profesjonalista w każdym calu dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.
Jego znajomość rynku i produktów daje ogromny atut w dobraniu najlepszych oferty.
Darek cenie Cię za szczerość i wieczny uśmiech!
Pozdrawiam

Tomasz Kolbusz
Tomasz Kolbusz
Manager regionalny Janvest S.A

Kilka miesięcy temu byliśmy z mężem na etapie poszukiwania najlepszego kredytu hipotecznego. Dodam, że na tym etapie życia była to dla Nas najważniejsza decyzja. Kiedy wydawało Nam się, że mamy już wybraną najlepszą ofertę spośród wszystkich banków, udaliśmy się jeszcze na konsultację do biura Pana Dariusza. Ku Naszemu zdziwieniu Pan Dariusz wynegocjował lepsze warunki kredytu od proponowanego przez bank. Pan Dariusz Wentrych poświecił Nam dużo czasu i cierpliwie krok po kroku wyjaśnił wszystkie warunki zawarcia umowy. Dzisiaj jesteśmy już posiadaczami Naszego wymarzonego i pięknego mieszkania w Rzeszowie. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy - Dajana i Przemek

Dajana i Przemysław Gołda
Dajana i Przemysław Gołda

Decydując się na współpracę z Panem Dariuszem można liczyć na fachową i profesjonalną obsługę. Człowiek z dużym doświadczeniem i wiedzą. Służy swoją pomocą na każdym etapie współpracy. Solidny partner biznesowy!

Rafał Lisik
Rafał Lisik

Dariusz Wentrych z Kredyt Studio to specjalista w swoim fachu. Człowiek, któremu słowa jak zaangażowanie, poświęcenie, dobro Klienta oraz pomoc drugiemu człowiekowi nie są obce. Ponadto ponadprzeciętny optymizm serca, dusza muzyka i wrażliwość umysłu stawiają go w czołówce ekspertów w branży. Dziękuję za wspólnie spędzony czas w biznesie. Wierzę, że najlepsze dopiero przed nami. Tomasz Augustynowicz, BankoMoc.

Tomasz Augustynowicz
Tomasz Augustynowicz